Vydejte se do Tropického parku strávit rekreační sportovní den nebo poklidný výlet s rodinou. Tropical Park je městský park o rozloze 275 akrů, který se nachází v sousedství Westchester hned vedle dálnice Palmetto a Bird Road.

V parku najdete otevřené travnaté plochy (ideální pro frisbee) i kryté piknikové přístřešky. Pro sportovce je tu velké množství možností zahrnující široké spektrum aktivit – basketbalové, tenisové i raketové kurty, boxovací a fitness centrum, baseballové softballové i fotbalové hřiště.

Svůj čas zde můžete strávit procházkou, během, nebo jízdou na kole, pro kterou tu jsou postavené cyklostezky. Milovníci atletiky mohou využít trať na stadionu, který je pro veřejnost otevřený každý den, pokud se tedy zrovna nekoná nějaká speciální sportovní akce.

Tropický park se může pochlubit také jezdeckým centrem Ronalda Reagana, který ročně pořádá více než 36 koňských výstav. Ten má dvě travnatá hřiště s kapacitou 1000 míst, promenádu a 3 moderní výstavní arény.

Součástí areálu parku jsou také čtyři jezírka, kde si návštěvníci mohou zapůjčit vodácké čluny nebo zarybařit, a dvou akrový psí park.

Markéta Jiroušková, redaktorka Architecture Week

Categories: Naše města

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Language